fbpx

Renowacja boisk asfaltowych

 

Renowacja boisk asfaltowych

 

Renowacja boisk asfaltowych

Nasza firma zajmuje się nie tylko budową obiektów sportowych ale także renowacją boisk. Każde boisko sportowe prędzej czy później musi być poddane konserwacji. Na szczególną uwagę zasługują boiska asfaltowe. Po wielu latach użytkowania asfalt jest po prostu nawierzchnią mocno wyeksploatowaną i wymaga renowacji. Na asfalcie najczęściej pojawia się chropowata powłoka, pęknięcia, dziury to wszystko może stwarzać niebezpieczeństwo. Szczególnie jeśli na tak skorodowanej nawierzchni znajduje się obiekt sportowy.

Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem w kwestii renowacji boiska asfaltowego jest zmiana nawierzchni. Ta powinna uwzględniać kwestie użytkowania boiska, a konkretniej to czy będzie to docelowo obiekt do gry w piłkę nożną, koszykówkę, plac zabaw czy innego typu miejsce do uprawiania sportu. W każdym przypadku zastosowanie nawierzchni będzie inne. Jeśli docelowo ma to być boisko wielofunkcyjne, najlepszym rozwiązaniem okazuje się być nawierzchnia sportowa z poliuretanu. Dużą zaletą tej nawierzchni jest możliwość montażu tak naprawdę na każdym podłożu nawet na asfalcie. Renowacja boisk asfaltowych to specjalistyczny zabieg, który wymaga wiedzy i wieloletniego doświadczania. Każdy obiekt sportowy jest inny i do innego przeznaczenia, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór materiałów dzięki, którym przeprowadzana będzie renowacja boiska. Bo przecież renowacja boiska asfaltowego to nie tylko czynność, która ma przywrócić estetyczny wygląd obiektu, ale przede wszystkim sprawić, że będzie on w pełni bezpieczny dla użytkowników.

Renowację boiska zostaw fachowcom

Jeśli chcesz przeprowadzić renowację, konserwację obiektu sportowego, boiska asfaltowego - skontaktuj się z nami. Zespół naszych fachowców przygotuje dla Ciebie wstępny plan działania, ewentualny projekt. Zajmie się także pełną adaptacją boiska począwszy od wyboru nawierzchni, po obrys linii czy ustalenie wielkości obiektu sportowego.

Boisko wielofunkcyjne-cena

Budowa boisk wielofunkcyjnych, boisk przydomowych to nasza specjalność. Tworzymy boiska wielofunkcyjne zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zapewniamy najwyższą jakość i przystępny koszt. Cena za wykonanie boiska wielofunkcyjnego jest uzależniona od wielu czynników. Od tego, ile metrów kwadratowych ma być użytej nawierzchni sportowej, od wielkości samego boiska, wyposażenia. Cena zależy również od tego do jakich dyscyplin sportowych ma być budowane boisko wielofunkcyjne. Budujemy boiska wielofunkcyjne, dbając o każdy detal jak również o to aby reprezentowały one najwyższą jakość wykonania i były w pełni bezpieczne.

Na naszej stronie internetowej można w łatwy i szybki sposób zaprojektować swoje boisko. Wejdź na stronę zaprojektuj swoje boisko i wykonaj swój wstępny projekt w naszej aplikacji i wyślij zapytanie ofertowe.

Zobacz nasze realizacje

  • TUCHOLA
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA
  • SZAMOTUŁY WIELKOPOLSKIE
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA
  • WARSZAWA - BOKSERSKA
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA

 

Zalety nawierzchni polipropylenowej COURTY™

TRWAŁA

Jest wytrzymała, ma wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu ze sztuczną trawą czy poliuretanem.
BEZOBSŁUGOWA

Nie wymaga poświęcania dodatkowego czasu i budżetu na utrzymanie w bardzo dobrym stanie.
EKONOMICZNA

Ze względu na szybkość montażu i demontażu koszty tych operacji są znacząco niższe niż w przypadku zastosowania innych nawierzchni.
BEZPIECZNA DLA STAWÓW

Daje świetną amortyzację, zmniejsza obciążenia stawów dzięki elastyczności konstrukcji.
ESTETYCZNA

Dzięki dostępnej gamie kolorów praktycznie każde boisko jest inne i wyjątkowe.
DOSTĘPNA

Nie wymaga specjalistycznego obuwia sportowego. Dostępna dla wózków inwalidzkich.
ZDROWA

Nie zawiera formaldehydów ani polichlorofenolu, posiada atest higieniczny.
MOBILNA

Łatwa w demontażu i do zastosowania w innych miejscach.
 
ZAPROJEKTUJ BOISKO