fbpx

Boiska wielofunkcyjne i hale

 

Boiska wielofunkcyjne budowa

 
BOISKA SZKOLNE, OSIEDLOWE, GMINNE CZY HOTELOWE Z NAWIERZCHNIĄ COURTY™

Obecnie modułowa nawierzchnia polipropylenowa jest najlepszym rozwiązaniem dla boisk wielofunkcyjnych i jednym z najlepszych rozwiązań do sal gimnastycznych. Jest to przede wszystkim inwestycja efektywna kosztowa. Nawierzchnia polipropylenowa to zdrowa nawierzchnia sportowa. Zapewnia najlepszą ochronę układu szkieletowo-mięśniowego graczy. COURTY™ charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji.

Polecamy instalację nawierzchni COURTY™ zarówno w przypadku budowy nowego obiektu, jak również w przypadku obiektu wymagającego renowacji. Z nawierzchnią COURTY™ renowacja boiska czy nawierzchni sali gimnastycznej nie jest kosztowna, w porównaniu z innymi nawierzchniami.

Boisko wielofunkcyjne - cena

Budowa boisk wielofunkcyjnych, boisk przydomowych to nasza specjalizacja. Tworzymy boiska wielofunkcyjne zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zapewniamy najwyższą jakość i przystępny koszt. Cena za wykonanie boiska wielofunkcyjnego jest uzależniona od wielu czynników. Pierwszym z nich jest przeznaczenie boiska i wymiary, zgodnie z wymaganiami wybranych dyscyplin sportowych. Kolejny czynnik to rodzaj podbudowy - możemy zbudować boisko na istniejącej podbudowie lub przygotować ją od podstaw. Najczęściej stosowane podbudowy to kostka brukowa, beton lub podbudowa dynamiczna ET. Na cenę wpływa też zastosowanie sprzętu takiego jaki piłkochwyty oraz, oczywiście, rodzaj sprzętu sportowego.

Na naszej stronie internetowej można w łatwy i szybki sposób zaprojektować swoje boisko. Wejdź na stronę zaprojektuj swoje boisko – Wykonaj projekt w naszej aplikacji i wyślij zapytanie ofertowe.

Boisko wielofunkcyjne-cena

Budowa boisk wielofunkcyjnych, boisk przydomowych to nasza specjalność. Tworzymy boiska wielofunkcyjne zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zapewniamy najwyższą jakość i przystępny koszt. Cena za wykonanie boiska wielofunkcyjnego jest uzależniona od wielu czynników. Od tego, ile metrów kwadratowych ma być użytej nawierzchni sportowej, od wielkości samego boiska, wyposażenia. Cena zależy również od tego do jakich dyscyplin sportowych ma być budowane boisko wielofunkcyjne. Budujemy boiska wielofunkcyjne, dbając o każdy detal jak również o to aby reprezentowały one najwyższą jakość wykonania i były w pełni bezpieczne.

Na naszej stronie internetowej można w łatwy i szybki sposób zaprojektować swoje boisko. Wejdź na stronę zaprojektuj swoje boisko i wykonaj swój wstępny projekt w naszej aplikacji i wyślij zapytanie ofertowe.

Zobacz nasze realizacje

  • TUCHOLA
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA
  • SZAMOTUŁY WIELKOPOLSKIE
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA
  • WARSZAWA - BOKSERSKA
    BOISKA WIELOFUNKCYJNE BUDOWA

 

Zalety nawierzchni polipropylenowej COURTY™

TRWAŁA

Jest wytrzymała, ma wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu ze sztuczną trawą czy poliuretanem.
BEZOBSŁUGOWA

Nie wymaga poświęcania dodatkowego czasu i budżetu na utrzymanie w bardzo dobrym stanie.
EKONOMICZNA

Ze względu na szybkość montażu i demontażu koszty tych operacji są znacząco niższe niż w przypadku zastosowania innych nawierzchni.
BEZPIECZNA DLA STAWÓW

Daje świetną amortyzację, zmniejsza obciążenia stawów dzięki elastyczności konstrukcji.
ESTETYCZNA

Dzięki dostępnej gamie kolorów praktycznie każde boisko jest inne i wyjątkowe.
DOSTĘPNA

Nie wymaga specjalistycznego obuwia sportowego. Dostępna dla wózków inwalidzkich.
ZDROWA

Nie zawiera formaldehydów ani polichlorofenolu, posiada atest higieniczny.
MOBILNA

Łatwa w demontażu i do zastosowania w innych miejscach.
 
ZAPROJEKTUJ BOISKO