fbpx
 

Budowa kortów tenisowych

 
COURTY™ DLA KORTÓW TENISOWYCH

Modułowa nawierzchnia polipropylenowa jest świetnym rozwiązaniem na korty tenisowe – zapewnia odpowiednią amortyzację oraz wysokie odbicie piłki. Jest to szybka nawierzchnia.

Kluczową korzyścią budowy kortu tenisowego z zastosowaniem nawierzchni polipropylenowej są niskie koszty utrzymania. Jest praktycznie bezobsługowa. Ten typ nawierzchni posiada bardzo dobrą wytrzymałość, optymalną elastyczność i dynamikę. Wybór kolorów pozwala dopasować wzornictwo nawierzchni kortu do architektury jego otoczenia.

No i najważniejsza zaleta - trwałość nawierzchni COURTY™ powoduje, że kort tenisowy będzie dobrze służył graczom, przez wiele lat. Dodatkowym atutem jest to, że instalacja kortu jest szybka i niemal niezależna od warunków atmosferycznych. Pozwala to na budowę kortu w kilka tygodni.

Budowa kortu tenisowego - cena

Koszt budowy kortu tenisowego jest uzależniony od wielu czynników, głównie od rodzaju zastosowanej nawierzchni, od wielkości obiektu, od czasu i rodzaju prac jakie należy wykonać przygotowując teren pod budowę kortu. Cena budowy kortu tenisowego w dużej mierze jest związana z kosztami wykorzystanych materiałów, jak również kosztami wykonania projektu budowy i robocizny.

Zapraszamy do kontaktu i wstępnej konsultacji. Przygotujemy kosztorys wykonania budowy kortu tenisowego. Wiemy, że budowa kortów tenisowych to poważna inwestycja, dlatego oferujemy Państwu pomoc i fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, by najlepiej dostosować projekt do uwarunkowań przestrzennych i użytkowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Budowa kortu tenisowego-cena

Koszt budowy kortu tenisowego jest uzależniony od wielu czynników, głównie od rodzaju zastosowanej nawierzchni, od wielkości obiektu, od czasu i rodzaju prac jakie należy wykonać przygotowując teren pod budowę kortu. Cena budowy kortu tenisowego w dużej mierze jest związana z kosztami wykorzystanych materiałów jak również kosztami wykonania projektu budowy i robocizny.

Zapraszamy do kontaktu i wstępnej konsultacji na której możemy przygotować wstępny kosztorys wykonania budowy kortu tenisowego. Wiemy, że budowa kortów tenisowych to poważna inwestycja, dlatego też oferujemy Państwu pomoc i fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i akcesoriów tenisowych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, by najlepiej dostosować projekt do uwarunkowań przestrzennych i użytkowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Zobacz nasze realizacje

  • Poznań
    korty tenisowe
  • KOŚCIERZYNA
    KORTY TENISOWE
  • Łódź
    KORTY TENISOWE

 

Zalety nawierzchni polipropylenowej COURTY™

TRWAŁA

Jest wytrzymała, ma wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu ze sztuczną trawą czy poliuretanem.
BEZOBSŁUGOWA

Nie wymaga poświęcania dodatkowego czasu i budżetu na utrzymanie w bardzo dobrym stanie.
EKONOMICZNA

Ze względu na szybkość montażu i demontażu koszty tych operacji są znacząco niższe niż w przypadku zastosowania innych nawierzchni.
BEZPIECZNA DLA STAWÓW

Daje świetną amortyzację, zmniejsza obciążenia stawów dzięki elastyczności konstrukcji.
ESTETYCZNA

Dzięki dostępnej gamie kolorów praktycznie każde boisko jest inne i wyjątkowe.
DOSTĘPNA

Nie wymaga specjalistycznego obuwia sportowego. Dostępna dla wózków inwalidzkich.
ZDROWA

Nie zawiera formaldehydów ani polichlorofenolu, posiada atest higieniczny.
MOBILNA

Łatwa w demontażu i i do zastosowania w innych miejscach.
 
ZAPROJEKTUJ BOISKO